Auto Ordnance Tabanca Modelleri Auto-Ordnance

Otomatik Tabanca ve Tüfek üreticisi olan Ordnance John T. Thompson ve Thompson 1927A-1 tüfeği Firmanın Kuruluşunun 100. Yıldönümü hatırasına özel olarak üretilmiştir. 1911A1 tabanca ile eşleşen Tommy Gun mirasını onurlandırmak için sınırlı sayıda üretilen bu set firmanın gurur kaynağı ve onur duydukları silah olarak anılmaktadır. Silah setini Türkiye Sayalarına göre sipariş vermeniz mümkün değil fakat MKE aracılığı ile sparis verilebileceğini öğrenmiştim. Müracatınızı Makina Kimya Enstütüsüne yapıyorsunuz. 1 yıllık bir süre içerisinde geldiğini ve ruhsat işlemlerini yapılabilmektedir.

Auto Ordnance Silahlarının ikinci eli yoktur özellikle 2016 yılında özel üretim olarak üretildiği için sınırlı sayıda imalat edildiğini kendi sitesinde okumuştum. Auto Ordnance Tabanca ve Auto Ordnance Tüfekleri olarak atışının iyi olduğunu aşağıdaki youtube.com videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

ABD Satış fiyatı :
MSRP: $1,971.00

ÖZELLİKLERİ
Model   : T1ANN
Kalibre : .45 ACP
Namlu   : "(dengeleyicisi 18) kanatlı," 16.5
Malzeme : Çelik
Uzunluk : 41 "genel
Ağırlık : 13 lbs.
Ek yerler : Bıçak ön, açık arka ayarlanabilir
kapzesi : Ceviz stok ve dikey foregrip sabit
Garanti : 1 yıl


Kahr Arms | Otomatik Ordnance Fabrikası:
130 Goddard Memorial Drive Worcester, MA 01603 
TEL: 508-795-3919 FAX: 508-795-7046

Tüketici Satış Destek
Attn: Satış Bölümü Posta / Kargo Adresi: 

130 Goddard Memorial Dr.Worcester, MA 01603 
TEL: 508-795-3919 FAKS: 508-795-7046 
E-posta: sales@kahr.com

Web sayfası : www.auto-ordnance.com

Auto Ordnance Tüfek Modelleri videosu
EmoticonEmoticon

Sitemizde değişik çap ve modellerdeki silahların; Taurus Colt Glock Adp Browning Beretta Smith & Wesson Jericho 941 / Baby Desert Eagle Walther Sauer Mauser Luger Steyr M Keltec Barak Parabellum Sarsılmaz Zigana Bersa Thunder Korth Coonan Yavuz 16 FN 49 Ruger GP Roth Steyr Jericho Astra Llama M 82 Welrod Silenced Arkus 98 Arsenal P-M02 Feg P9R Frommer Stop Viper Jaws Serdyukov SPS Nedir İlginç Antik Fiyat Listesi Ağır Terimleri Kontrolü Şarjörler Ses Mermisi Kılıflar ve Kabzalar Ülkelerine Göre Spor ve Hobi Temizliği ve Bakımı hakkında birçok şey topladığımız Modeller ve silah markaları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Önemli Duyuru: Bu Blogta Silah Satışı Yapılmamaktadır. Bu Sitede silah, silah kabzesi, silah kaplama, tabanca kapla, tabanca kaplama, kaplama, gravür, tabanca altın kaplama, altın kaplama, altın kaplamalı silah kabzesi, gravür işleme, gümüş işlemeli silah kabzesi, gümüş işlemeli tabanca kabzesi, tabanca kabzesi, silah kabzesi işleme, silah kabzesi işleme atölyesi, silah işleme atölyesi, antika silah, antika silah işleme, kabze modelleri, işlemeli silah resimleri, kabze resimleri, tabanca modelleri, silah modelleri,Altın Kaplama silah,silahçılar,altın kaplamalı tabanca kabzesi,silah satan firmalar,varak işlemeli silah, silah tamiri, silah tamir bakım, silah bakımı, silah satıcıları silah satıcıları telefonu hakkında bilgiler içermektedir.