Silah ruhsati için nereye müracaat edilmelidir

Silah ruhsatı almak için nereye müracaat etmeliyim?
silah ruhsatı almak için nereye başvurulur
silah ruhsatı almak için gerekli evraklar
silah ruhsatı almak için sağlık raporu
silah ruhsatı almak için karar örneği
silah ruhsatı almak için gerekenler
silah ruhsatı almak için gerekli belgeler
silah taşıma ruhsatı almak için Öncelikle yukardaki bilgileri temin etmeniz için Size en yakın Emniyet Müdürlükleri Silah Ruhsat Şubelerine başvurmanız gerekmektedir.
BULUNDURMA, KAMU GÖREVLİSİ TAŞIMA, EMEKLİ KAMU GÖREVLİSİ TAŞIMA, MESLEK MENSUBU (Kuyumcu, Müteahhit, Arıcı vb.) TAŞIMA, YİVLİ AV TÜFEĞİ TAŞIMA ve BULUNDURMA Ruhsat müracaatlarınızı;İkamet (ev) adresiniz Banaz, Eşme,Karahallı,Ulubey ve Sivaslı İlçelerinden birinin Polis bölgesi ise o İlçe Emniyet Müdürlüğüne bu İLÇE" lerin Jandarma bölgesi ise o İlçe Jandarma Komutanlığına yapmalısınız. Bu beş ilçe dışında bir polis bölgesinde ikamet ediyor iseniz İl Emniyet Müdürlüğü Ruhsat ve Tebligat İşlemleri Şube Müdürlüğüne, beş ilçe dışında Jandarma bölgesinde ikamet ediyor iseniz İl Jandarma Komutanlığına yapmanız gerekiyor.
CAN GÜVENLİĞİ TAŞIMA Ruhsat müracaatlarınızı; İkamet (ev) adresiniz ilimiz Polis bölgesi ise İl Emniyet Müdürlüğü Ruhsat ve Tebligat İşlemleri Şube Müdürlüğüne, ilimiz Jandarma bölgesi ise İl Jandarma Komutanlığına yapmalısınız.silah ruhsatı almak için dilekçe örneği


KAYMAKAMLIK MAKAMINA

(İlçe Emniyet Müdürlüğüne)

……………………..

Halen ....………… ilçesi ................Mahallesi . …… sokağında No:...::?? adresinde da ikamet etmekteyim.

Yukarıda belirttiğim adreste-işyerimde bulundurma ruhsatı almak istiyorum.

(M.K.E) den yada ……….........…… adına kayıtlı bulunan ….........marka …..........…..mm. çapında …………......... seri numaralı tabancayı devir alarak meskende-işyerinde bulundurma ruhsatı almak istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ADRES EV : ADI VE SOYADI

ADRES İŞ :

E K İ :

1. 1 Adet ikametgah karakol tasdikli

2. Nüfus cüzdanı fotokopisi 2 adet

3. vukuatlı nüfus kayıt örneği

4. ruhsat fotokopisi

5. dr. raporu

6. sabıka kaydı

7. vergi levhası fotokopisi (NOTER) (işyerinde bulundurma olacaksa)

8. ticaret sicil gazetesi ilk ve son haliyle ((işyerinde bulundurma olacaksa))

9. ortaklar kurulu kararı ((işyerinde bulundurma olacaksa))

10. ortakların imza sirküleri ((işyerinde bulundurma olacaksa))

11. ortakların kimlik fotokopisi ((işyerinde bulundurma olacaksa))

12. İş Yeri ruhsatı ve Kira Kontratı (işyerinde bulundurma olacaksa)

13. vs….vs.vs

Not: Dilekçe örnek olarak hazırlanmıştır. ilçelere göre değişiklik gösterebiler


EmoticonEmoticon

Sitemizde değişik çap ve modellerdeki silahların; Taurus Colt Glock Adp Browning Beretta Smith & Wesson Jericho 941 / Baby Desert Eagle Walther Sauer Mauser Luger Steyr M Keltec Barak Parabellum Sarsılmaz Zigana Bersa Thunder Korth Coonan Yavuz 16 FN 49 Ruger GP Roth Steyr Jericho Astra Llama M 82 Welrod Silenced Arkus 98 Arsenal P-M02 Feg P9R Frommer Stop Viper Jaws Serdyukov SPS Nedir İlginç Antik Fiyat Listesi Ağır Terimleri Kontrolü Şarjörler Ses Mermisi Kılıflar ve Kabzalar Ülkelerine Göre Spor ve Hobi Temizliği ve Bakımı hakkında birçok şey topladığımız Modeller ve silah markaları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Önemli Duyuru: Bu Blogta Silah Satışı Yapılmamaktadır. Bu Sitede silah, silah kabzesi, silah kaplama, tabanca kapla, tabanca kaplama, kaplama, gravür, tabanca altın kaplama, altın kaplama, altın kaplamalı silah kabzesi, gravür işleme, gümüş işlemeli silah kabzesi, gümüş işlemeli tabanca kabzesi, tabanca kabzesi, silah kabzesi işleme, silah kabzesi işleme atölyesi, silah işleme atölyesi, antika silah, antika silah işleme, kabze modelleri, işlemeli silah resimleri, kabze resimleri, tabanca modelleri, silah modelleri,Altın Kaplama silah,silahçılar,altın kaplamalı tabanca kabzesi,silah satan firmalar,varak işlemeli silah, silah tamiri, silah tamir bakım, silah bakımı, silah satıcıları silah satıcıları telefonu hakkında bilgiler içermektedir.