Antika Tabanca Modelleri

Günümüzde en çok merak edilen tabanca antika silah çeşitleri satışı ve pazarlaması en zor silah türlerinden olduğundan, istanbuda oyuncak dünyasında gördüğüm tabanca antika oyuncaklar bana dah acazip geldi diyebilirim, gerçeği ile ayıt edilemeyen antika tabanca resimler dende anlaşılacağı gibi gerçekten harika sahteleri üretilmiş ve satışı yapılmaktadır. Antika tabanca resimleri arayan arkadaşlara buradaki antika silah resimi ve ruhsatı nasıl alınacağına dair bilgileri Emniyet Müdürlüklerinden teymin edilebilir.
Antika silah çeşitleri olarak verdiğim bu resimlerinbu antika silah satışı ve antika silah koleksiyoncularında bulunması çok zordur o bakımdan antika silah ruhsatı olanlar antika silahlar ararken silahı Antika silah yönetmeliği çok iyi okuması gerekmektedirki başına iş almasın. Antika silah satanlar ise devreni vereceği kişilerin ruhsatı olup olmadığını mutlaka araştırsınlar diye tavsiye ediyorum.


tarihi silah fiyatları (antika tabanca fiyatları) 15000$ civarında satışı yapılmaktadır.

Antika silah fiyatları 14500$


EmoticonEmoticon

Sitemizde değişik çap ve modellerdeki silahların; Taurus Colt Glock Adp Browning Beretta Smith & Wesson Jericho 941 / Baby Desert Eagle Walther Sauer Mauser Luger Steyr M Keltec Barak Parabellum Sarsılmaz Zigana Bersa Thunder Korth Coonan Yavuz 16 FN 49 Ruger GP Roth Steyr Jericho Astra Llama M 82 Welrod Silenced Arkus 98 Arsenal P-M02 Feg P9R Frommer Stop Viper Jaws Serdyukov SPS Nedir İlginç Antik Fiyat Listesi Ağır Terimleri Kontrolü Şarjörler Ses Mermisi Kılıflar ve Kabzalar Ülkelerine Göre Spor ve Hobi Temizliği ve Bakımı hakkında birçok şey topladığımız Modeller ve silah markaları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Önemli Duyuru: Bu Blogta Silah Satışı Yapılmamaktadır. Bu Sitede silah, silah kabzesi, silah kaplama, tabanca kapla, tabanca kaplama, kaplama, gravür, tabanca altın kaplama, altın kaplama, altın kaplamalı silah kabzesi, gravür işleme, gümüş işlemeli silah kabzesi, gümüş işlemeli tabanca kabzesi, tabanca kabzesi, silah kabzesi işleme, silah kabzesi işleme atölyesi, silah işleme atölyesi, antika silah, antika silah işleme, kabze modelleri, işlemeli silah resimleri, kabze resimleri, tabanca modelleri, silah modelleri,Altın Kaplama silah,silahçılar,altın kaplamalı tabanca kabzesi,silah satan firmalar,varak işlemeli silah, silah tamiri, silah tamir bakım, silah bakımı, silah satıcıları silah satıcıları telefonu hakkında bilgiler içermektedir.