Jerıcho Silah Modelleri Jerıcho Silah Fiyatları
Jerıcho Silah Modelleri 941 türleri bir çok silancının favori silahları arasında yerini aldığını hepimiz biliyoruz, jerıcho Silah fiyat 941 FB 4000 $ olarak satışı yapılmaktadır. Jerıcho Silah Fiyatları 941 FS modelinin daha ucuz ve uygun olduğundan ise satışı en çok yapılan silahlar arasındadır.

jerıcho Silah Modelleri 941 FBL ve jerıcho tabanca modeli 941 PS (Polise özel) olarak Makina Kimya araçılığı ile ithal edilerek kurum personellerine satışı yapılmaktadır. Polis ve Askeri personelin kullandığı jerıcho Silahları Modelleri 941 F serisinin özellikleri ve jeriko silah fiyatı ise aşağıdaki gibidir.
Model : Jer.941 Mod.
Üretici : İsrail
Çapı : 9 mm
Şarjör Kapasitesi : 15+1
Uzunluğu : 192 mm
Namlu Uzunluğu : 96 mm
Genişliği : 9 mm
Ağırlığı : 870 gr
Kalibre : 9 mm (9*19 Parabellum )
mke silah satışında özel sipariş usulu gelen bu silah mke silah fiyatlarında bulamadığımdan jerıcho tabanca ve jerıcho silah satan kişileri araştırmam sonucu 4 ile 5 bin dolar çivarında jerıcho silah fiyatı çekilmekdidir.


EmoticonEmoticon

Sitemizde değişik çap ve modellerdeki silahların; Taurus Colt Glock Adp Browning Beretta Smith & Wesson Jericho 941 / Baby Desert Eagle Walther Sauer Mauser Luger Steyr M Keltec Barak Parabellum Sarsılmaz Zigana Bersa Thunder Korth Coonan Yavuz 16 FN 49 Ruger GP Roth Steyr Jericho Astra Llama M 82 Welrod Silenced Arkus 98 Arsenal P-M02 Feg P9R Frommer Stop Viper Jaws Serdyukov SPS Nedir İlginç Antik Fiyat Listesi Ağır Terimleri Kontrolü Şarjörler Ses Mermisi Kılıflar ve Kabzalar Ülkelerine Göre Spor ve Hobi Temizliği ve Bakımı hakkında birçok şey topladığımız Modeller ve silah markaları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Önemli Duyuru: Bu Blogta Silah Satışı Yapılmamaktadır. Bu Sitede silah, silah kabzesi, silah kaplama, tabanca kapla, tabanca kaplama, kaplama, gravür, tabanca altın kaplama, altın kaplama, altın kaplamalı silah kabzesi, gravür işleme, gümüş işlemeli silah kabzesi, gümüş işlemeli tabanca kabzesi, tabanca kabzesi, silah kabzesi işleme, silah kabzesi işleme atölyesi, silah işleme atölyesi, antika silah, antika silah işleme, kabze modelleri, işlemeli silah resimleri, kabze resimleri, tabanca modelleri, silah modelleri,Altın Kaplama silah,silahçılar,altın kaplamalı tabanca kabzesi,silah satan firmalar,varak işlemeli silah, silah tamiri, silah tamir bakım, silah bakımı, silah satıcıları silah satıcıları telefonu hakkında bilgiler içermektedir.